| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PSB- 60W- 24V- 7Ah |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002542 |
| Toitepinge liik | AC |
| Väljundvõimsus | 50 W |
| Elektriühenduse liik | Pistikühendus |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 2.5 A |
| Maksimaalne väljundvool 2 | 2.5 A |
| Pakkimistase 1 | 3660191613983 |
| Laius | 220 mm |
| Kõrgus | 175 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Omadused vastavalt standardile EN ISO 13849-1 | Puudub |
| Ohutuse üldtase vastavalt standardile IEC 61508 | Puudub |