| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TS ANREIHWINKEL VE=4ST |
| Bränd | Rittal |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8302 4900 00 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4028177103412 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 88 mm |
| Kõrgus | 78 mm |
| Sügavus | 48 mm |