PRUCT-2023-26-W024-V0 Railroad Relay image 1
PRUCT-2023-26-W024-V0 Railroad Relay
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 10
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5900005219030
MPN: 862275
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PRUCT-2023-26-W024-V0 Railroad Relay
Bränd RELPOL
Kategooriad Relee 24V DC
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4190 00
ETIM EC001437
Nimivool 16 A
Lülituskontakti liik Lihtkontakt
Elektriühenduse liik Kruviühendus
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Kaitseaste (IP) IP20
LED näidikuga No
Aktiveerimispinge liik DC
Normaalselt suletud kontaktide arv 0
Normaalselt avatud kontaktide arv 3
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5900005219030
Muud tehnilised andmed
Laius 41.5 mm
Kõrgus 77.3 mm
Sügavus 84.5 mm
Eemaldatavate klambritega No
Ajam, polarisatsioon Polaarsusvaba
Ajam, lülitusomadus Monostabiilne
Vastandkontaktide blokeeringuga No
Komplektne koos pistikupesaga No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 24 V
Kontaktpinna materjal Hõbedane
Kontakti materjal Nikkel
Ümberlülituskontaktide arv 0
Allalaadimised
Kirjeldus
Relays for railroad industry - interface PRUCT-2023-26-W024-V0, 3 NO. Contact material: AgNi. Voltage coil 24 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: mounting on 35 mm rail. Cover protection category IP 20.