| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PROTECTION ROOF F. MP GR.3 HORI.ROHR VE1 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000744 |
| Koos kaabli sisendiga | No |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Pinna liik | Töötlemata |
| Pakkimistase 1 | 4250217405891 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Laius | 305 mm |
| Kõrgus | 174 mm |
| Sügavus | 171 mm |
| RAL-number | 7 |
| Kapi paigalduslaius | 300 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 205 mm |
| Õhukindel | No |
| Sobib väliskasutuseks | Yes |
| Sobib lae katmiseks | No |
| Sobib põhja katmiseks | No |