| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Profile nut with thread M6 |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Kinnituse osad/-komplekt |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 7611919320757 |
| Laius | 15 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Sügavus | 15 mm |