| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLUKE-787B Process Meter |
| Bränd | Fluke |
| Kategooriad |
Electrical Test Equipment
Protsessikalibraator |
| Päritoluriik* | US |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 3200 00 |
| Kanalite arv | 1 |
| Näidik | Digitaalne |
| Pinge suurim mõõteulatus, DC | 1000 V |
| Voolu suurim mõõteulatus, DC | 1 A |
| Takistuse suurim mõõteulatus | 40000000 Ohm |
| Pingeväljund 0 mV ... 100 mV | No |
| Väljundvool 0 mA ... 24 mA | Yes |
| Termoelement RTD | No |
| Termopaari liik B | No |
| Termopaari liik E | No |
| Termopaari liik J | No |
| Termopaari liik K | No |
| Termopaari liik L | No |
| Termopaari liik N | No |
| Termopaari liik R | No |
| Termopaari liik S | No |
| Termopaari liik T | No |
| Termopaari liik U | No |
| Pingeväljund 0 V ... +/- 300 mV | No |
| Pingeväljund 0 V ... 3 V | No |
| Pingeväljund 0 V ... 15 V | No |
| Toide (transmitter simulator) 0 mA ... 24 mA | Yes |
| Termoelement RTD Ni1000 | No |
| Pakkimistase 1 | 0095969819930 |
| Mõõteväärtuste mälu | No |
| Tegeliku efektiivväärtuse RMS mõõtmine | Yes |
| Liides | Yes |
| Analoog-histogrammiga kuvar | No |
| Rõhu mõõtmine | No |
| Alalispinge väikseim resolutsioon | 0,001 mV |
| Vahelduvpinge väikseim resolutsioon | 0,001 mV |
| Vahelduvvoolu väikseim resolutsioon | 1 µA |
| Takistuse väikseim resolutsioon | 0.1 Ohm |
| Voolu suurim mõõteulatus, AC | 1 A |
| Mitu kuvarit | Yes |
| Pingeväljund 0 V ... 10 V | No |
| Vooluväljundi väikseim resolutsioon | 0.001 mA |
| Toitevoolu väikseim resolutsioon | 0.001 mA |
| Takisti väljund | No |
| Takistuse suurim väärtus | 0 Ohm |
| Termoelement RTD PT100 | No |
| Termoelement RTD PT1000 | No |
| Termoelement RTD Ni100 | No |
| Sageduse ja impulsirühmade kodeerimine | No |
| Suurim sagedus | 0 Hz |
| Rambi- ja trepifunktsioon | Yes |
| Samaaegne mõõtmine ja kodeerimine | No |
| Kalibreerimistarkvara | No |