| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PRISE CABLO-OPERATEURS DOUBLE |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Pistikupesad
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6910 00 |
| Paigaldusviis | Mooduli raam |
| Mudel | Kahene pesa |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kate | Puudub |
| Pinnatöötlus | Lakitud / emailitud |
| Sagedus | 4-862 MHz |
| Väljundite arv | 2 |
| Tap loss at 860 MHz | 3.9 dB |
| Materjal | Termoplastist |
| Sobib kaabli modemile | Yes |
| Sobib kaugtoiteallikale | No |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Klikkpaigaldus |
| Löögikindlus | IK04 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pinna liik | Matt |
| Laius | 45 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Seadme sügavus | 36 mm |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 2 |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 40 mm |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 3245060673994 |
| Pakkimistase 2 | 3414971387041 |
| Pakkimistase 3 | 3414971387058 |