| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LPTEBEMP LIGHTING ENCLOSURE TYPE E-B EMPTY ; LPTEBEMP |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | TR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000331 |
| Paigaldusviis | Meetersüsteemis |
| Laius | 148 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Ventilaatorite suurim arv | 0 |
| Läbimõõt | 8 mm |
| Filtriga | No |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Pinna liik | Töötlemata |
| Pakkimistase 1 | 5411815243790 |