PRC 20/5-C1-FT25-FS2,5 - Device connector front mounting image 1
Device connector front mounting
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4063151558673
MPN: 1308652
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PRC 20/5-C1-FT25-FS2,5 - Device connector front mounting
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Ümarad konnektorid
Päritoluriik* PL
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC002635
Ümbrustemperatuur 85 °C
Jõukontaktide arv 0
Juhtimiskontaktide arv 5
Andmekontaktide arv 0
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4063151558673
Muud tehnilised andmed
Lukustusmehhanism Muul viisil
Varjestatud No
Olekunäiduga No
Elektriühenduse liik Kruviühendus
Koos kaitsejuhiga No
Kirjeldus
Panel feed-through, Range of articles: PRC 20, Device connector front mounting, color: black, number of positions: 5, min. conductor cross section: 0.5 mm², max. conductor cross section: 2.5 mm², rated voltage: 400 V, rated current: 20 A, Connection method: Screw connection, Type of contact: Socket. Setting option for release: 1. with a tool or 2. by hand