| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PRAGMA PLUS OPBOUW 4X18 MOD |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Katte kuju | Väljalõikega |
| Pakkimistase 1 | 3303432394837 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 426 mm |
| Kõrgus | 750 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| RAL-number | 7004 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 0 mm |
| Ridade arv | 4 |
| Kõrgus | 0 mm |
| Katte liik | Kate |
| Laius | 0 mm |
| EMC-variant | No |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Sisemine sügavus | 95 mm |
| DIN-liist | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 18 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Läbipaistev kate/uks | No |
| Lukuga | No |