PPVS2200 Main Distribution Board image 1
PPVS2200 Main Distribution Board image 2
PPVS2200 Main Distribution Board image 3
PPVS2200 Main Distribution Board image 4
PPVS2200 Main Distribution Board image 5
PPVS2200 Main Distribution Board thumbnail 1
PPVS2200 Main Distribution Board thumbnail 2
PPVS2200 Main Distribution Board thumbnail 3
PPVS2200 Main Distribution Board thumbnail 4
PPVS2200 Main Distribution Board thumbnail 5
HORIZONTAL SHELF W=1000MM
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8015646792143
MPN: 1STQ008695A0000
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PPVS2200 Main Distribution Board
Bränd ABB
Kategooriad Paigalduskomponendid
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC002525
Koos kaabli sisendiga No
Materjal Teras
Sisemiseks eraldamiseks vormi 2a järgi Yes
Sisemiseks eraldamiseks vormi 2b järgi Yes
Sisemiseks eraldamiseks vormi 3a järgi Yes
Sisemiseks eraldamiseks vormi 3b järgi Yes
Sisemiseks eraldamiseks vormi 4a järgi Yes
Sisemiseks eraldamiseks vormi 4b järgi Yes
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8015646792143
Muud tehnilised andmed
Värvus Muul viisil
Kõrgus 217 mm
Ehitusviis Koostekomplekt
Lukuga No
Pinna liik Muul viisil
Allalaadimised
Kirjeldus
2 lateral cell segregations h=200mm