PPFV2100 Main Distribution Board image 1
MD01 image 2
MD01 image 3
MD01 image 4
MD01 image 5
PPFV2100 Main Distribution Board image 6
PPFV2100 Main Distribution Board thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
PPFV2100 Main Distribution Board thumbnail 6
PPFV2100 Abschlussprofil, vertikal, Rastereinheit 14 / Bauhöhe 10, 2 Stück
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8015646821843
MPN: 1STQ002289B0000
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PPFV2100 Main Distribution Board
Bränd ABB
Kategooriad Paigalduskomponendid
Harmoneeritud süsteemi kood 7326 9098 00
ETIM EC002620
Mudel Paigalduskomplekt
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8015646821843
Muud tehnilised andmed
Värvus Muul viisil
Laius 88 mm
Kõrgus 2104 mm
Sügavus 14.1 mm
Materjal Metall
Allalaadimised
Kirjeldus
N.2 IP31 vertical profile H=2100mm: Horizontal/vertical front closing profiles IP30