PPBS0200 Main Distribution Board image 1
PPBS0200 Main Distribution Board image 2
PPBS0200 Main Distribution Board image 3
PPBS0200 Main Distribution Board image 4
PPBS0200 Main Distribution Board image 5
PPBS0200 Main Distribution Board thumbnail 1
PPBS0200 Main Distribution Board thumbnail 2
PPBS0200 Main Distribution Board thumbnail 3
PPBS0200 Main Distribution Board thumbnail 4
PPBS0200 Main Distribution Board thumbnail 5
LATERAL BLIND CELL SEGREGATION H=100MM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8015646797278
MPN: 1STQ009170A0000
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PPBS0200 Main Distribution Board
Bränd ABB
Kategooriad Paigalduskomponendid
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC002525
Koos kaabli sisendiga No
Materjal Teras
Sisemiseks eraldamiseks vormi 2a järgi Yes
Sisemiseks eraldamiseks vormi 2b järgi Yes
Sisemiseks eraldamiseks vormi 3a järgi Yes
Sisemiseks eraldamiseks vormi 3b järgi Yes
Sisemiseks eraldamiseks vormi 4a järgi Yes
Sisemiseks eraldamiseks vormi 4b järgi Yes
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8015646797278
Muud tehnilised andmed
Värvus Muul viisil
Kõrgus 92 mm
Ehitusviis Koostekomplekt
Lukuga No
Pinna liik Muul viisil
Allalaadimised
Kirjeldus
lateral blind cell segregation h=200mm