| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | POWERBALL HCI®-TS Excellence 70 W/942 NDL PB Excellence |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | RX 7s |
| Valgusvoog | 7600 lm |
| Kogupikkus | 120 mm |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 20 mm |
| Valgusefektiivsus | 108 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Lambi pinge | 94 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 70 W |
| Lambi nimetus | T6 |
| Pakkimistase 1 | 4052899951174 |
| Pakkimistase 2 | 4052899951181 |
| Pakkimistase 3 | 4052899951174 |
| Energiatõhususklass | A+ |
| UV-kiirguskaitse | Yes |
| Põlemisasend | P45 |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Solaariumilamp | No |
| Lahendustoru materjal | Keraamika |
| Vajalik on suletud valgusti | Yes |
| Valguse värvus | 942 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 20000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 80.3 kWh |
Metaal halide lampen met keramische technologie voor gesloten armaturen. Productkenmerken. Keramische POWERBALL® technologie. Lichtkleuren: Warm White (930 WDL), neutraal wit (942 NDL). Kleurweergave-index Ra: ? 90. Gemiddelde levensduur: 20.000 uur (gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroom). Gemiddelde levensduur: 15.000 uur (met magnetisch voorschakelapparaat)Productvoordelen. Zeer hoge efficiëntie. Uitstekende kleurweergave. Zeer lange levensduur. Zeer goede kleurstabiliteit. UV-waarden in belangrijke mate onder de maximaal toegelaten limieten conform IEC 61167 dankzij de UV-filterToepassingsgebieden. Winkelgalerijen. Foyers, onthaalruimten. Musea, tentoonstellingen. Tentoonstellingshallen en handelsmarkten. Fabrieken en werkplaatsen. Gebouwen, monumenten, bruggen. Alleen goedgekeurd voor gebruik in gesloten armaturen. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.