| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 2787-2147/000-070 Power supply; Pro 2; 1-phase |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 4082 00 |
| ETIM | EC002540 |
| Laius | 70 mm |
| Kõrgus | 130 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Toitepinge liik | DC |
| Väljundvõimsus | 0 W |
| Võimalik paigaldada liistule | Yes |
| Seinale paigaldamine on võimalik | No |
| 1. sekundaarne väljundpinge | 24-28 V |
| Nimitoitepinge vahelduvvoolu 50 Hz korral | 90-264 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 20 A |
| Väljundvoolu 1 nimiväärtus | 20 A |
| Pakkimistase 1 | 4055144075243 |
| Kõrgus | 0 mm |
| Võimsustarve | 0 VA |
| Laius | 0 mm |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | No |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | No |
| Laius mooduli arvudes | 4 |
| Stabiliseeritud väljundpinge | Yes |
| Elektriühenduse liik | Vedruklamber ühendus |
| Stabiliseeritud | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kohe paigaldatav | No |
| Reguleeritav teisene pinge | Yes |
| Nimitoitepinge vahelduvvoolu 60 Hz korral | 90-264 V |
| Tunnus-toitepinge DC | 130-373 V |
| Lühisekindel | Yes |
| Maksimaalne väljundvool 2 | 0 A |
| Maksimaalne väljundvool 3 | 0 A |
| Väljundpinge 1 nimiväärtus | 24 V |
| Väljundpinge 2 nimiväärtus | 0 V |
| Väljundpinge 3 nimiväärtus | 0 V |
| Väljundvoolu 2 nimiväärtus | 0 A |
| Väljundvoolu 3 nimiväärtus | 0 A |