| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Power feed panel, SS, 5p, H=1050mm incl. APZ |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000264 |
| Katte liik | Väljalõikega |
| DIN liistude arv | 3 |
| Pakkimistase 1 | 4015081913930 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 1050 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Koos kattega | Yes |
| Moodulite arv DIN liistu kohta | 12 |
| N-PE klambriga | Yes |
| Termination point meter position | Yes |