| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Power Distribution Unit H11-100 2-pole 40 A 30 mA RCD |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC000003 |
| Tunnusvool | 40 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Tunnus-rikkevool | 3.0E-5 A |
| Rikkevoolu liik | A |
| Selektiivne kaitse | No |
| Sagedus | 50 Hz |
| Pakkimistase 1 | 6438100386511 |
| Pakkimistase 2 | 6438100386511 |
| Pakkimistase 3 | 6438100386511 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |