DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015081944927
MPN: 197613
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 3 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 7 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015081944927
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 20 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 0 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 0 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 0 kW
Kirjeldus
Contactor, Application: Contactors for Motors, Contactors up to 95 A, 3 pole, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, AC-4: Normal AC induction motors: starting, plugging, reversing, inching, Connection technique: Screw terminals, Notes: Also suitable for motors with efficiency class IE3., Number of poles: 3 pole, Rated operational current AC-3 380 V 400 V: Ie= 7 A, Rated operational current AC-1 Conventional free air thermal current, 3 pole, 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 20 A, Max. rating for three-phase motors , 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 2.2 kW, 380 V 400 V: P= 3 kW, Can be combined with auxiliary contact: DILT-XHI.., Voltage AC/DC: AC operation