DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015081944965
MPN: 197617
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 11 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 25 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015081944965
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 35 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 0 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 0 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 0 kW