| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | POTI zERz 100 1W OU=1 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001027 |
| Ava läbimõõt | 31.5 mm |
| Võimsustarve | 1 W |
| Takistus | 100 Ohm |
| Pakkimistase 1 | 4250217409134 |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Pöörete arv | 0-1 |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |