| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | POT DE DESCENTE OCTOPUS |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Paigaldusviis | Betoonehitis |
| Mudel | Üheosaline |
| Kuju | Nelinurkne |
| Pakkimistase 1 | 3589354918003 |
| Värvus | Roheline |
| Laius | 40 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Ehitusviis | Muul viisil |
| Pikkus | 136 mm |
| Materjal | Plast |
| Sisendite arv | 2 |
| Valgusti konksu paigaldus | No |
| Torulääbimõõdule | 20/25 mm |