| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PORTIER OPBOUWRAAM 20-VOUDIG ZILVER |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7616 9990 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Sisseehitatud varguskaitse | No |
| Pakkimistase 1 | 3606480285400 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 423 mm |
| Kõrgus | 519 mm |
| Sügavus | 37 mm |
| Ühikute arv | 20 |
| Materjal | Teras |