| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PORTIER LICHTMODUUL ZILVER |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000349 |
| Mudel | Valgustus |
| Pakkimistase 1 | 3606480161490 |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 95 mm |
| Kõrgus | 95 mm |
| Sügavus | 58 mm |
| Talitluspinge | 0 V |
| Kellanuppude arv | 0 |
| Paigaldusviis | Süsteemist sõltumatu |
| Kaamera vaatenurk | 0 ° |
| Päeva-/ööfonktsiooniga | No |
| Kasutajate arv | 0 |