| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Doorman blind module, silver |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Door Entry Systems
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Mudel | Pimekate |
| Pakkimistase 1 | 4026529034360 |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 95 mm |
| Kõrgus | 95 mm |
| Sügavus | 33 mm |
| Talitluspinge | 0 V |
| Kellanuppude arv | 0 |
| Paigaldusviis | Süsteemist sõltumatu |
| Kaamera vaatenurk | 0 ° |
| Kasutajate arv | 0 |