| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PORTIER BELDRUKKERM. (4 TOETSEN) ZILVER |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6990 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Mudel | Surunupp |
| Pakkimistase 1 | 3606480161377 |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 95 mm |
| Kõrgus | 95 mm |
| Sügavus | 33 mm |
| Talitluspinge | 0 V |
| Kellanuppude arv | 4 |
| Paigaldusviis | Kogumislattsüsteem |
| Ühilduv kuuldeaparaadiga | No |
| Kaamera vaatenurk | 0 ° |
| Mastaabi, panoraami ja kallutusfunktsioon | No |
| Seadistatav käsikaamera | No |
| Päeva-/ööfonktsiooniga | Yes |
| Kasutajate arv | 4 |