| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Porter 21 | Pendant | Galvanized |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1990 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Laius | 210 mm |
| Pikkus | 210 mm |
| Kõrgus/sügavus | 240 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 5704924011665 |
| Pakkimistase 2 | 5708839011666 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Muul viisil |