| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PORT. DISTRIBUTION ASS.BLOCK4 W/SUPPORT |
| Bränd | Scame |
| Kategooriad |
Industrial sockets (CEE)
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 8001636545806 |
| Laius | 415 mm |
| Kõrgus | 212 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kaabli pikkus | 4 m |
| Kere materjal | Plast |