| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Pop | Pendant | Beige |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Laius | 215 mm |
| Pikkus | 215 mm |
| Kõrgus/sügavus | 200 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 40 W |
| Pakkimistase 1 | 5704924011504 |
| Pakkimistase 2 | 5708839011505 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Muul viisil |