| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PS452P53 |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Laius | 1250 mm |
| Kõrgus | 1000 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Pakkimistase 1 | 4022903008460 |