| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Polperro | Wall light | Brass |
| Bränd | NORDLUX |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| Laius | 195 mm |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Pikkus | 195 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 12.5 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581464483 |
| Pakkimistase 2 | 5701581464391 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere materjal | Muul viisil |