| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AR891663 Tempory service enc ARIA75-32A |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 1900 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Mudel | Paigalduskomplekt |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 230 mm |
| Sobib ümbrise kõrgusele | 514 mm |
| Pakkimistase 1 | 5411815235481 |
| Värvus | Tsink |
| Laius | 497 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Sügavus | 57 mm |
| Materjal | Metall |