| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PM2 PERMANENT MAGNET HOLDER 80MM |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 80 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 236 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217413759 |
| Värvus | Hõbedane |
| Läbimõõt | 80 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |