| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PM MHS 00 30 |
| Bränd | Noark |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Adapteri komplekt |
| Pakkimistase 1 | 8592765106773 |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Sügavus | 2 mm |