| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | High voltage halogen lamp Philips Plusline 118mm 2y 120W R7s 230V 1BB |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | R7s |
| Valgusvoog | 2220 lm |
| Kogupikkus | 118 mm |
| Läbimõõt | 11 mm |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2900 K |
| Lambi võimsus | 120 W |
| Pakkimistase 1 | 8727900852165 |
| Pakkimistase 2 | 8727900852189 |
| Pakkimistase 3 | 8727900852165 |
| Energiatõhususklass | D |
| UV-kiirguskaitse | No |
| Spiraalne | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 2000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 120 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
Mains-voltage halogen linear lamp with superior quality and reliability. Offers very long lifetime and crisp halogen light. Ideal solution for decorative luminaires and for security or task lighting floodlights.