| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Plug-in current transformer Primary rated current: 600 A Secondary rat |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 3129 00 |
| ETIM | EC002048 |
| Mudel | Kinnitatav voolutrafo |
| Esmane nimivool | 600 A |
| Teisene niminäivvõimsus | 5 VA |
| Sekundaarahela tunnusvool In | 5 A |
| Ülepinge piirtegur | FS 5 |
| Täpsusklass | 0.5 |
| Pakkimistase 1 | 4055144041538 |
| Ava läbimõõt | 31.8 mm |
| Esmaseid sisendeid | 1 |
| Vaskrööpaga | No |
| Klamberpaigaldus | Yes |
| Löögikaitsega | Yes |
| Kalibreeritud | Yes |