| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PLUG-IN CHARGER FOR HE9 BASIC |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000359 |
| Patarei kiirlaadija | No |
| Toitepinge sagedus | 50 Hz |
| Koos tühjendamisfunktsiooniga | No |
| Laadimispinge | 100-240 V |
| Nimipinge | 100-240 V |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4250217438417 |