| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PLUG-IN BRIDGE, 10PTS FOR 6MM² TERMINAL BLOCKS, BLUE |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000489 |
| Mudel | Push-in tüüpi ühenduslatt |
| Pakkimistase 1 | 3606480534249 |
| Pakkimistase 2 | 3606480534249, 3606480534243 |
| Pakkimistase 3 | 3606480534247 |
| Paigaldusviis | Pistikuga |
| Värvus | Sinine |
| Isoleeritud | Yes |
| Tunnuspinge | 0 V |
| Moodulite vahekaugus | 8 mm |
| Sillatud klambrite arv | 10 |
| Löögikaitsega | Yes |
| Tunnusvool In | 50 A |
| Plahvatuskindlusele katsetatud variant "Ex e" | No |