| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PLUG 20A-5POL-7H/480V D12-21MM (USA) |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000017 |
| Võrgupinge | 480 V |
| Ex-klass | IIC |
| Pooluste arv | 5 |
| Kere materjal | Plast |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Kontakti materjal | Muul viisil |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | Muul viisil |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Pakkimistase 1 | 4250217437021 |
| Nimivool | 20 A |
| Mudel | Pistik |
| Kaablisisend | Sirge |
| Kaitsekontakt | Yes |
| Kella tunninäit | 7 h |
| Tuvastusvärvus | Punane |