| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PLUG 16A-2P-24V |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000017 |
| Võrgupinge | 24 V |
| Ex-klass | IIC |
| Pooluste arv | 2 |
| Kere materjal | Messing |
| Pinnatöötluse kontaktid | Töötlemata |
| Kontakti materjal | Muul viisil |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Pinge vastavalt standardile EN 60309-2 | 20-25 V (50 60 Hz) lilla |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | Puudub |
| Pakkimistase 1 | 4250217416859 |
| Nimivool | 16 A |
| Mudel | Pistik |
| Kaablisisend | Sirge |
| Kaitsekontakt | No |
| Kella tunninäit | 12 h |
| Tuvastusvärvus | Purpurne/violetne |