| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PLINT VOOR KABEL BOVENINGANG IP23 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000721 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3389118370654 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Maksimaalne koormus | 26 kg |
| Sobib aeration/de-aeration | No |
| Kapi paigalduslaius | 0 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 0 mm |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Sobib kaabli läbivedamiseks | Yes |