| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UC-PMLP (90X38) CUS - Plastic label |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Labeling, Documentation and Accessories
|
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4911 9900 00 |
| Isekleepuv | No |
| Tekst | Regustreerimisega |
| Pakkimistase 1 | 4046356940702, 4046356940702 |
| Laius | 38 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Kõrgus | 90 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 38 mm |
| Läbipaistev | No |