| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Plastic fuse base D01 E14 16A 1pole DIN rail box clamp cover |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
D- ja D0-süsteemi komponendid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 1050 00 |
| ETIM | EC001644 |
| Tunnusvool | 16 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Pooluste arv | 1 |
| Suurusaste | D01 |
| Pakkimistase 1 | 3250614040016 |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Materjal | Portselan |
| Kattega | Yes |