| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PLANETE 2-45 SPOT ADR CGLINE+ |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 187 mm |
| Pikkus | 233 mm |
| Kõrgus/sügavus | 110 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK05 |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP43 |
| Süsteemi võimsus | 0.6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 45 lm |
| Pakkimistase 1 | 3660191813895 |
| Pakkimistase 2 | 3660191617813 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus/süvispaigaldus |
| Kaitseklass | II |
| Välisläbimõõt | 110 mm |
| Lambipesa | Puudub |
| Juhi ristlõige | 2.5 mm² |
| Ühenduse liik | Pistikühendus |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Juhtliidese tüüp | Pole vajalik |
| Laius | 110 mm |
| Siseläbimõõt | 64 mm |
| Tähistuse liik | Sisestatav leht/plaat |
| Pooluste arv | 2 |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Valgustuspeade arv | 1 |
| Pikkus | 200 mm |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Aku liik | Liitium-ioonaku |
| Lambiga | Yes |
| Tulekindlus "D" | No |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Talitlusjärelevalve ohutusmoodul (kesktoitega süsteem) |
| Tuvastuskaugus | 20 m |
| Sealhulgas piktogramm | Yes |
| Valgusvoog ooteolekus | 3 lm |
| Valguse hajutaja | Diffuser lens/optic/panel |
| Sisseehitatud lambi energiatõhususe klass | A++, A+, A (LED) |
| Nimitalitlusaeg | 1 h |
| Sisseehitatud kõrgus/sügavus | 200 mm |
| Võimsustegur | 0.5 |