| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Plain fr. panel, quadro sys., 600x600 mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| ETIM | EC000456 |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 3250612646258, 3250612646258 |
| Pakkimistase 2 | 3250612646258 |
| Laius | 600 mm |
| Kõrgus | 600 mm |
| Pinna liik | Töötlemata |