| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | placeholder - to be supplied later |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001952 |
| Laius | 253 mm |
| Pikkus | 380 mm |
| Kõrgus/sügavus | 175 mm |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Nimipinge | 0-230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Pakkimistase 1 | 4251510744410 |
| Paigaldusviis | Seinale-/lakke paigaldatav |
| Kaitseklass | I |
| Juhi ristlõige | 6 mm² |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Pinge liik | AC |
| Sobib lambi võimsusele | 23 W |
| Juhtliidese tüüp | Electronic ballast |
| Seadistatav | No |
| Pooluste arv | 3 |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Kattematerjal | Klaas, läbipaistev |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Lambiga | No |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Sisaldab juhtseadist | Yes |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Konstantse valgusvoo juhtimine | No |
| Juhtmestiku liik | Ending |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | -55-50 °C |
| Valguse hajutaja | Peegeldi |
| Exchangeable control gear | No |