| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 2CDB710008R0000 Wiring Accessories |
| Bränd | Busch-Jaeger |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000125 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Laius | 81 mm |
| Kõrgus | 81 mm |
| Seadme sügavus | 48 mm |
| Pakkimistase 1 | 5413656007593 |