PL6-C40/3N Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C image 1
PL6-C40/3N Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C image 2
PL6-C40/3N Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C thumbnail 1
PL6-C40/3N Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C thumbnail 2
Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4015081066742
MPN: 106914
Pakend: 1
Karp: 3
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PL6-C40/3N Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C
Bränd EATON
Kategooriad Kaitselülitid 40A
Päritoluriik* RS
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3030 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 40 A
Tunnuspinge 230 V
Vabasti tunnusjoon B
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 4
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 6 kA
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 70.5 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 3
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti Yes
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 1-25 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 1-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-75 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 6 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 0 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 0 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
Miniature circuit breaker (MCB), PL6, 3-pole+N, tripping characteristic: C, rated current In: 40 A, rated switching capacity according to IEC/EN 60898-1: 6 kA, Switchgear for residential and commercial applications