| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PL-S 9W BLB/4P 1CT/6X10CC |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC002962 |
| Lambipesa | 2G7 |
| Hämardatav | No |
| Kogupikkus | 152 mm |
| Läbimõõt | 28 mm |
| Musta valguse lamp | Yes |
| Lambi pinge | 60 V |
| UV kiirguse liik | UV-A |
| Sobib õhu desinfitseerimiseks | No |
| Sobib personalile | No |
| Sobib putukate püüniseks | No |
| Sobib meditsiinirakendusteks | No |
| Sobib reprograafiaks | No |
| Sobib päevitamiseks | No |
| Sobib vee deinfitseerimiseks | No |
| Lambi võimsus | 9 W |
| Pakkimistase 1 | 8711500950932 |
| Pakkimistase 2 | 8711500950956 |
| Pakkimistase 3 | 8711500950932 |
| Sisseehitatud starter | No |
| Põlemisasend | Universaalne |
| Lambi kuju | Varras |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Vajalik on väline liiteseadis | No |
| Lamp | Kompaktluminofoorlamp |
| Keskmine nominaalne eluiga | 8000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 11 kWh |
| Elavhõbeda sisaldus | 3 mg |
PL-S Blacklight Blue is een speciale compacte laagvermogen-fluorescentielamp die langgolvige UV-straling produceert voor detectie- en analysedoeleinden in archeologie, geldcontrole, forensische wetenschap, voedingsmiddelenindustrie, geneeskunde, mineralogie en filatelie, maar ook voor speciale effecten in nachtclubs, disco's, theaters en reclameverlichting. De 2-pins uitvoering is ontworpen om te kunnen werken op een elektromagnetisch VSA; de 4-pins uitvoering is ontworpen om te kunnen werken op een elektronisch VSA. Beide uitvoeringen zijn voorzien van een ´steek in/trek uit´-lampvoet.