| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PL PICTOGRAM LEFT EXIT LWRD FOR EE11PL |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000479 |
| Laius | 140 mm |
| Mudel | Sisestatav leht/plaat |
| Kahepoolne | Yes |
| Piktogrammi tähendus | Väljapääsutee |
| Pikkus | 460 mm |
| Õhu voolusuund | Vasak |
| Tuvastuskaugus | 12 m |
| Pakkimistase 1 | 8435156912099 |