PKST0700 Main Distribution Board image 1
PKST0700 Main Distribution Board image 2
PKST0700 Main Distribution Board image 3
PKST0700 Main Distribution Board image 4
PKST0700 Main Distribution Board image 5
PKST0700 Main Distribution Board thumbnail 1
PKST0700 Main Distribution Board thumbnail 2
PKST0700 Main Distribution Board thumbnail 3
PKST0700 Main Distribution Board thumbnail 4
PKST0700 Main Distribution Board thumbnail 5
N.2 ROOF KIT IP31/41 LEFT COL.L=600MM
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 8015646811370
MPN: 1STQ001911B0000
Toote seisukord Uus
Tootja nimi PKST0700 Main Distribution Board
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8015646811370
Muud tehnilised andmed
Värvus Muul viisil
Laius 699.5 mm
Kõrgus 79.1 mm
Sügavus 3 mm
Kirjeldus
n.2 roof kit ip31/41 left col.p=700mm